yuniorska-zbirna-ukrayini-z-khokeyu-provela-debyutnu-gru-na-chs

Юніорська збірна України з хокею провела дебютну гру на ЧС

• 8110 переглядiв

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Юніорська збірна команда України розпочала свої виступи на чемпіонаті світу з хокею у французькому Греноблі із матчу з господарями, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

З перших же секунд зустрічі господарі льоду взяли в облогу ворота “жовто-блакитних”. Лише неточність у власних діях та прекрасна гра голкіпера Дмитра Сердюка не дозволила трикольоровим відкрити рахунок.

Наприкінці періоду стався епізод, який вплинув на подальший хід подій. Володимир Остапюк за 58 секунд до сирени був покараний малим штрафом за затримку ключки суперника. Свою чисельну перевагу підопічні Антоні Морта втілили у дебюті другої 20-хвилинки. Дюбе втік у контратаку правим флангом та віддав передачу на п’ятак, де українські захисники забули про Самуеля Жера. 16-й номер мав вдосталь часу, щоб оцінити ситуацію та нанести кидок — 0:1.

Відігралися українці у третьому періоді. До цього наша команда втратила кілька шансів для взяття воріт і в цілому вирівняла гру. Шайбу нашої команди закинув нападник “Білого Барсу” Ярослав Панченко, якому асистували Євген Ратушний та Артем Целогородцев. Українська команда під час взяття воріт перебувала у більшості.

Французька команда спробувала вирвати перемогу у основний час, проте підопічні Тимченка зіграли надзвичайно грамотно і довели гру до овертайму.

В додатковий час ключову роль знову зіграла гра у нерівних складах. Богдан Середницький лише ціною порушення правил зумів зупинити прорив суперника до воріт “синьо-жовтих”. Розіграти зайвого господарі льоду зуміли всього за 19 секунд. Знову Дюбе вивів партнера на ударну позицію і Томазіно залишалося лише влучити у ворота з близької відстані — 2:1.

Таким чином, українці завоювали один заліковий бал у таблицю. Свій наступний поєдинок українська команда проведе завтра проти команди Данії.

Відзначимо, що в іншому матчі ігрового дня команда Данія перемогла Норвегію з рахунком 2:1.