yuventus-bez-ronaldu-prodovzhiv-peremozhnu-khodu-v-seriyi-a

"Ювентус" без Роналду продовжив переможну ходу в Серії А

• 9250 переглядiв

КИЇВ. 9 березня. УНН. У першому поєдинку 27 туру італійської Серії А "Ювентус" у Турині прийняв колектив з нижньої частини таблиці "Удінезе", передає кореспондент УНН.

Зіркою першого тайму став 19-річний нападник господарів Мойз Кін. Юний футболіст спочатку замкнув простріл Алекса Сандро, а на 39 хвилині перехопив м'яч на чужій половині та проштовхнув його в ближній нижній кут воротаря – 2:0.

В середині наступної половини туринці за яких весь поєдинок на лаві для запасних провели Манджукіч та Роналду, остаточно зняли усі питання стосовно переможця. Все той же Кін заробив на собі порушення в чужому карному, а його ударом по центру реалізував Джан. Трохи згодом Блез Матюйді ударом від газону відправив ігровий снаряд у дев'ятку воріт "Удінезе". Гості зуміли забити м'яч-престижу – гол в активі Лазаньї (4:1).

Примітно, що після перемоги "стара синьйора" з 75 очками продовжує одноосібно лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Італії. В "Удінезе" 25 балів і 15 позиція.

Додамо також, переможна серія "Юве" триває 5-ть зустрічей.