yuventus-vtrimav-peremogu-u-matchi-z-dvoma-viluchennyami-proti-napoli

"Ювентус" втримав перемогу у матчі з двома вилученнями проти "Наполі"

• 9421 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. У матчі 26-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" обіграв "Наполі" на стадіоні "Сан-Паоло" з рахунком 2:1, інформує УНН з посиланням на сайт команд.

В середині тайму господарі отримали значну проблему у вигляді вилучення голкіпера Мерета. Цим туринці скористалася в повній мірі до перерви. Авторами голів стали Пьяніч (28 хв) та Джан (39).

На початку другої половини склади команд вирівнялися – другу жовту картку отримав Пьяніч. Найближчим часом "Наполі" відіграв один м'яч зусиллями Кальєхона та мав значну перевагу за ударами, кутовими та володінням м'ячем, але поступилися 1:2.

Додамо, після матчу "Ювентус", набравши 72 очка, продовжує лідирувати в турнірній таблиці Серії А. "Наполі" (56) займає друге місце в таблиці.

Нагадаємо, нападник "Барселони" Ліонель Мессі очолив список найбільш високооплачуваних футболістів європейських чемпіонатів.