yuventus-vvosme-pidryad-stav-chempionom-italiyskoyi-seriyi-a

"Ювентус" ввосьме підряд став чемпіоном італійської Серії А

• 8168 переглядiв

КИЇВ. 20 квітня. УНН. За підсумками матчу 33 туру італійської Серії А з "Фіорентиною" футболісти "Ювентуса" достроково завоювали чемпіонський титул, повідомляє кореспондент УНН.

У домашній грі "стара синьйора" пропустила швидкий м'яч на 6-й хвилині від Міленковіча, але зуміли вирвати мінімальний виграш 2:1. На 37 хвилині Алекс Сандро ударом головою на ближній стійці закінчив подачу з кутового Пьяніча – 1:1. На старті наступної половини Песселья зрізав м'яч у власні ворота – 2:1 за туринцями.

Таким чином, "Ювентус" набрав 87 очок і відірвався від найближчого суперника "Наполі" на 20 пунктів. Неаполітанці мають 6 матчів до кінця чемпіонату, що дозволяє "Юве" стати чемпіонами.

Додамо, що "бьянконері" завоювали восьмий підряд трофей Серії А і 35-й загальний – обидва показники є рекордними.