yuvileyniy-vechir-yaremchuk-zabiv-desyatiy-gol-u-sezoni-50-za-klub

Ювілейний вечір: Яремчук забив десятий гол у сезоні, 50 — за клуб

• 18622 переглядiв

КИЇВ. 22 січня. УНН. Український нападник "Гента" Роман Яремчук відзначився голом у ворота "Генка" у матчі 25 туру вищої ліги чемпіонату Бельгії з футболу, інформує УНН.

Примітно, що команда гравця національної збірної України пропустила ще на сьомій хвилині — за господарів відзначився Пол Онуачу.

Втім, вже 5 хвилин Карлос Куеста залишив “Генк” у меншості. Тож, під завісу першого тайму Яремчук відгукнувся на навіс до штрафної та головою переправив м'яч до сітки воріт — 1:1.

Відзначимо, що це десятий гол Яремчука в 17 матчах чемпіонату Бельгії сезону-2020/2021. Цей гол став 50-м для українця за бельгійський клуб: 37 голів він забив в чемпіонаті Бельгії, 9 - в Лізі Європи, 3 - в Кубку Бельгії та 1 в Лізі чемпіонів.

Нічия залишила “Гент” з 27 очками на 13-й позиції турнірної таблиці. Лідирує — чинний чемпіон “Брюгге” у якого 48 пунктів.

Нагадаємо, що днями “Гент” відмовився продавати нападника збірної України Романа Яремчука в лісабонський "Спортінг" за 10 млн. євро.