zaporizkiy-motor-z-peremogi-rozpochav-domashniy-mizhnarodniy-turnir-z-gandbolu

Запорізький "Мотор" з перемоги розпочав домашній міжнародний турнір з гандболу

• 9186 переглядiв

КИВ. 25 серпня. УНН. В оновленому палаці спорту “Юність” у Запоріжжі пройшли перші матчі міжнародного турніру “Кубок Дніпра”, повідомляє кореспондент УНН.

Матч українського колективу “Мотор” та “СКА-Мінськ” завершився на користь чинного чемпіона України. Перша половина пройшла під контролем господарів — 19:11. Але після перерви запоріжці довгий час не могли забити жодного м’яча, а гості з Білорусії майже наздогнали в рахунку. Після тайм-ауту “Мотор” зумів вирватися вперед та на комфортній відстані втримав позитивний результат — 35:30.

Зазначимо, що в іншій грі турніру польський ГК “Віве Кільце” здолав супротив “Пік Сегеду” з Угорщини — 28:25.

Додамо також, 25-го серпня “Мотор” зіграє із “Пік Сегеду”, а “Віве Кільце” поміряється силами з “СКА-Мінськ”.