zavadila-travma-ukrayinka-zavoyuvala-sriblo-na-chempionati-yevropi-z-dzyudo

Завадила травма: українка завоювала срібло на чемпіонаті Європи з дзюдо

• 13871 переглядiв

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Лідер української збірної з дзюдо виборола медаль чемпіонату Європи, який стартував у португальському місті Лісабон, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.

Деталі

На своєму турнірному шляху українка перемогла італійку Мілані, словечку Стангар, у півфіналі здолала росіянку Долгову, а у фіналі мала зустрітися із першим номером посіву Дістрією Краснікі з Косово.

Проте через отримане у півфіналі пошкодження руки наша спортсменка не вийшла на фінальну сутичку з Краснікі з Косово. Тим самим українка вперше в кар’єрі здобула титул віцечемпіонки Європи.

Довідка

На території Португалії виступає 11 українських дзюдоїстів в рамках європейської першості. Всього ж на чемпіонаті Європи проводять змагання 359 атлетів з 45 країн Старого світу.