zbirna-angliyi-zdobula-drugu-pospil-rozgromnu-peremogu-u-kvalifikatsiyi-na-yevro-2020

Збірна Англії здобула другу поспіль розгромну перемогу у кваліфікації на Євро-2020

• 7372 переглядiв

КИЇВ. 26 березня. УНН. Національні збірні Чорногорії та Англії з футболу провели очну зустріч в рамках другого туру відбору на ЧЄ-2020, інформує УНН.

Вешович вивів чорногорців вперед на 17 хвилині, але на цьому успіхи господарів у даному протистоянні закінчилися. До перерви англійці вийшли вперед зусиллями Кіна та Барклі, а після перерви Барклі оформив дубль і ще по голу додали Кейн та Стерлінг — 1:5.

В іншому протистоянні групи А Косово відібрали очки вдома у Болгарії — 1:1.

Зауважимо, Англія має максимальні 6 очок при різниці забитих і пропущених 10:1. З двома очками на другій сходинці крокує Болгарія.