zbirna-ispaniyi-perervala-bezprograshnu-seriyu-italiyi-ta-probilasya-do-finalu-ligi-natsiy-uyefa

Збірна Іспанії перервала безпрограшну серію Італії та пробилася до фіналу Ліги націй УЄФА

• 16920 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Збірні Італії та Іспанії провели очний поєдинок аби з'ясувати ім'я переможця півфіналу Ліги націй УЄФА, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Італійська безпрограшна серія з 37 матчів поспіль завершилася поразкою в Мілані від іспанців з результатом 1:2. Звичайно, будь-яка дрібниця може мати в футболі вирішальне значення, але блискуче проведеним першим таймом збірна Іспанії заслужила цю перемогу.

Італія закінчувала гру з високо піднятою головою, в меншості давши справжній бій у другому таймі. Автором дублю став Ферран Торрес, а в італійців забив Пеллегріні.

В іншому півфіналі зустрінуться збірні Бельгії та Франції.