zbirna-nimechchini-triumfuvala-na-molodizhnomu-yevro-2017

Збірна Німеччини тріумфувала на молодіжному Євро-2017

• 13700 переглядiв

КИЇВ. 1 липня. УНН. У Кракові завершився фінальний поєдинок молодіжного чемпіонату Європи з футболу серед гравців віком до 21 року. У вирішальній баталії зустрілися Іспанія та Німеччина, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Команди створили чимало моментів в першому таймі, але небезпечніше атакували німці, які й відкрили рахунок. Мітчелл Вайзер забив перед самою перервою, грамотно зігравши головою після подачі Джеремі Тольян з правого флангу.

Гол, забитий М.Вайзером в першому таймі, так і залишився єдиним у цій зустрічі, хоча гольових моментів було вдосталь як у одних, так і біля інших воріт – 1:0.

Таким чином, збірна Німеччини завоювала другий чемпіонський титул на молодіжних Євро після перемоги в 2009 році.

Зауважимо, що іспанці не змогли повторити рекорд італійців, які п'ять разів ставали найсильнішими в Європі на цьому рівні.

Як повідомляв УНН, збірна Німеччини пробилася до фіналу Кубка Конфедерацій.