zbirna-ukrayini-propustila-13-shayb-u-gri-yuniorskogo-chs-z-khokeyu

Збірна України пропустила 13 шайб у грі юніорського ЧС з хокею

• 8390 переглядiв

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Юніорська збірна України з хокею зазнала четвертої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IA, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

У разі перемоги в матчі з українцями німці гарантували собі перше місце на турнірі і відповідно підвищення в класі на наступний сезон. Така мотивація суперників не дозволила команді Олега Тимченко зіграти успішно. Ще в першому періоді Україна пропустила 6 шайб, а після 40 хвилин гри рахунок був вже 11:0.

Лише в третьому періоді Німеччина збавила оберти, дозволивши Україні розмочити рахунок. Єдину шайбу в ворота німців закинув новий капітан Дмитро Попережай за 2,5 хвилини до кінця матчу. Втім, і в цій ігровій третині Німеччина перемогла - 2:1, і 13:1 в підсумку.

Примітно, що підсумкова поразка з рахунком 1:13 стала повторенням вітчизняного антирекорду 20-річної давності. У 1998 році на чемпіонаті світу серед юніорів в елітному дивізіоні Україна з таким же рахунком програла Швеції.

Додамо також, після четвертого ігрового дня наша команда залишається на останньому місці в турнірній таблиці.