zbirna-ukrayini-z-basketbolu-3kh3-zdobula-rozgromnu-peremogu-na-starti-chs-2018

Збірна України з баскетболу 3х3 здобула розгромну перемогу на старті ЧС-2018

• 8717 переглядiв

КИЇВ. 8 червня. УНН. Чоловіча збірна України поєдинком групового етапу проти Нігерії розпочала виступи на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, що проходить у Манілі (Філіппіни), передає кореспондент УНН.

Відкрити рахунок у зустрічі завдяки дальній спробі вдалося команді з африканського континенту. Однак результативна гра українця Станіслава Тимофеєнка дозволила "жовто-блакитним" захопити лідерство – 8:3 після двох хвилин протистояння. Надалі перевага українців не викликала сумнівів і Олександр Кольченко з сиреною забив свій третій триочковий за матч та приніс виграш команді з результатом 22:11.

Зазначимо, що сьогодні українська збірна проведе другий матч групового етапу проти Латвії.

Додамо також, з п'яти збірних із групи до чвертьфіналу ЧС-2018 пройдуть тільки два колективи.