zbirna-ukrayini-z-peremogi-startuvala-u-kvalifikatsiyi-na-yevrobasket-2021

Збірна України з перемоги стартувала у кваліфікації на Євробаскет-2021

• 12975 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. Чоловіча збірна України з баскетболу провела перший гостьовий поєдинок у відборі на Євробаскет-2021 у групі F із Австрією, передає кореспондент УНН.

Матч розпочався із влучного дальнього від господарів та втрати м'яча українцями. Проте згодом "жовто-блакитні" зусиллями Крутоуса і Липового зуміли вивести команду вперед після першої чверті – 22:17. Данки Боброва та Пустового дозволили нашому колективу мати комфортну перевагу в більше 10 очок, проте якісна кінцівка 2-ї 10-хвилинки дозволила господарям кидком зі своєї половини зменшити відставання – 39:44.

У другій частині баталії в "жовто-блакитних" не виникло суттєвих труднощів і вони підтвердили свій клас – 88:73.

Найрезультативнішими у переможців стали: Липовий – 16 очок, 5 пд, Герун – 13, Пустозвонов – 12, Бобров і Близнюк по 11, у Лукашова 8 передач.

У наступному матчі Україна прийматиме у Запоріжжі Угорщину вже 23 лютого.

Додамо, що з квартету на Євробаскет вийдуть 3 найкращі збірні.