zhinocha-zbirna-ukrayini-viyshla-u-final-chs-zi-studentskogo-futzalu

Жіноча збірна України вийшла у фінал ЧС зі студентського футзалу

• 8829 переглядiв

КИЇВ. 24 серпня. УНН. У півфінальній зустрічі чемпіонату світу з жіночого футзалу серед студентських збірних, що триває у Казахстані, зійшлися Україна та Франція, передає кореспондент УНН.

Розіграш м'яча з ауту в дві передачі обернувся у забитий гол француженками на 12 хвилині. Відзначилася Риба. Вирівняти становище "синьо-жовтому" колективу вдалося тільки на 30-й хвилині. Індивідуальний прохід Дубицької супроводжувався ударом у верхній кут воріт – 1:1.

Основний час не виявив переможця, тому наступила серія пенальті в якій з результатом 3:1 виграш святкувала збірна України.

Додамо, що у фіналі на українок чекає протистояння із кращою командою у парі Росія – Португалія.

Нагадаємо, у чвертьфінальному протистоянні чемпіонату світу з футзалу серед студентських збірних Україна боролася із Польщею.