zinchenko-dopomig-manchester-siti-viyti-u-final-kubku-angliyskoyi-ligi

Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" вийти у фінал Кубку англійської ліги

• 13670 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. Відбувся матч-відповіді 1/2 фіналу Кубку англійської ліги в якому “Брістоль Сіті” приймав команду “Манчестер Сіті” за яку виступає гравець збірної України Олександр Зінченко, передає УНН з посиланням на сайт “Манчестер Сіті”.

Завдяки голам Сане і Агуеро на 43 та 50 хвилинах відповідно, команда Гвардіоли повела 2:0. Господарі не здалися і зрівняли цифри на табло — відзначилися Пак і Флінт. Однак, на 6-й компенсованій хвилині за гостей забив Де Брюйне (2:3).

Перша зустріч команд також завершилася виграшем “Манчестер Сіті”, який і пробився до фінальної стадії турніру.

Примітно, що українець Олександр Зінченко провів повний поєдинок на лівому фланзі оборони “городян”.

Варто відзначити, що опонент “містян” по фіналу визначиться у другому протистоянні між “Арсеналом” і “Челсі”. Перша гра закінчилася нульовою нічиєю.