zinchenko-vpershe-zigrav-za-manchester-siti-v-sezoni-apl

Зінченко вперше зіграв за "Манчестер Сіті" в сезоні АПЛ

• 9895 переглядiв

КИЇВ. 29 вересня. УНН. "Манчестер Сіті" на домашньому стадіоні "Етіхад" святкував перемогу над "Брайтоном" у зустрічі 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

У середині тайму Лерой Сане перевірив голкіпера гостей, який зафіксував м'яч після пострілу по центру. Однак через кілька хвилин швидкий випад "городян" призвів до голу у виконанні Стерлінга. Гольовий простріл в активі Сане.

На 55-й хвилині Олександр Зінченко підключився до атаки "Манчестера" і наважився на дальній удар – кіпер зафіксував м'яч. Загалом господарі контролювали перебіг подій, атакували, шукали можливості для голу і одного разу реалізували момент. Агуеро обігрався зі Стерлінгом, та з метрів 8 завдав влучного пострілу – 2:0.

Примітно, що для Зінченка, який відіграв усі 90 хвилин, ця гра була першою в сезоні в АПЛ.

Додамо також, наразі "міщани" з 19 очками вийшли на перший рядок таблиці, але у "Ліверпуля" ще матч у запасі.

Як повідомляв УНН, "Манчестер Сіті" без Зінченка поступився "Ліону".