zirka-v-zaklyuchnomu-sparingu-rozgromila-kiprskiy-fk-karmiotissa

"Зірка" в заключному спарингу розгромила кіпрський ФК "Карміотісса"

• 8796 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Заключним товариським матчем кропивницької "Зірки" на навчально-тренувальних зборах на Кіпрі було протистояння з місцевою командою "Карміотісса" з міста Пано Полемідія. Про це інформує прес-службу ФК "Зірка", передає УНН.

У звітному матчі кропивничани володіли тотальною перевагою. За весь матч кіпріоти змогли нанести всього три удари в бік воріт Вадима Солдатенка. Уже на десятій хвилині підопічні Романа Монарьова вийшли вперед, коли Артем Сітало замкнув фланговий простріл від Павла Полегенька — 0:1.

Після перерви “Зірці” вдалося забити ще три м’ячі. Спочатку Кирило Дришлюк, завдяки активному пресингу та колективному відбору м’яча на чужій половині поля, скористався другою гольовою передачею Полегенька. За тринадцять хвилин помилився голкіпер “Карміотісси”, перериваючи націлену передачу. Від воротаря м’яч відскочив до Олександра Акименка, який, недовго думаючи, метрів із 25-ти вразив ціль — 0:3.

Остаточний рахунок у поєдинку встановив Олексій Збунь. Микита Жуков вивів доцільною передачею молодого півзахисника сам на сам із воротарем і Збунь використав свою нагоду — 0:4.

Примітно, що після матчу в. о. головного тренера “Зірки” Роман Монарьов залишився повністю задоволений діями всіх підопічних у цій грі.

Нагадаємо, що підопічні Р.Монарьова цієї зими вже грали з цим суперником. Тоді “Зірка” перемогла з рахунком 2:1, завдяки голами Адерінсоли Есеоли та Андрія Бацули.

Як повідомляв УНН, УПЛ затвердила дати проведення 19-го туру чемпіонату України.