zorya-diznalasya-pershogo-suprotivnika-v-lizi-yevropi

“Зоря” дізналася першого супротивника в Лізі Європи

• 30096 переглядiв

КИЇВ. 19 липня. УНН. ФК "Будучность" з Подгориці оформила собі вихід в наступний раунд єврокубкового турніру та позмагається в наступному етапі із луганською "Зорею", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу українського клубу.

Після перемоги в першому матчі в гостях 2:0 підопічні Бранко Брновича були очевидними фаворитами протистояння представників Чорногорії та Естонії (ФК "Нарва Транс"), і цей статус "Будучность" підтвердила вже на самому початку матчу, коли на другій хвилині після передачі Драшко Божович відзначився Мілош Вукіч.

До перерви гості відігралися завдяки голу Головлєва, але в другій половині забивали тільки гравці чорногорського колективу – Бушан Бакіч, Михайло Перовіч, Деян Зарубіца – 4:1.

Таким чином, володар Кубка Чорногорії і віце-чемпіон цієї країни буде першим суперником луганської "Зорі" в першому офіційному матчі сезону-19/20, який відбудеться в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Додамо, що гра "Будучность" – "Зоря" відбудеться в Подгориці 25 липня.