zorya-na-ostannikh-khvilinakh-vtratila-perepustku-v-grupoviy-raund-ligi-yevropi

"Зоря" на останніх хвилинах втратила перепустку в груповий раунд Ліги Європи

• 7560 переглядiв

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Німецький "РБ Лейпциг" та луганська "Зоря" провели матч у відповідь плей-офф кваліфікації Ліги Європи на "Ред Булл Арені", повідомляє кореспондент УНН.

На 7-й хвилині баталії бразильський півзахисник німців Кунья завдав дальнього удару низом у ближній кут воріт Феліпе – 1:0. Проте швидкий перехід із захисту до нападу "біло-чорних" ознаменувався навісом Караваєва з правого флангу на голову Рафаелю Ратао, який засмутив кіпера господарів – 1:1.

Вже у дебюті другої половини ще одна швидка атака клубу Вернидуба принесла "Зорі" забитий гол. Автором забитого м'яча став Гордієнко. Помилка зі створенням офсайду призвела до пропущеного голу луганчанами на 68 хвилині від Огустіна – 2:2.
Роковою хвилиною в матчі для футболістів "Зорі" стала 90-та. Саме тоді "Лейпциг" заробив право на пенальті, яке реалізував Форсберг. 3:2 та за підсумками двох матчів (3:2, 0:0) німці пройшли до групової стадії ЛЄ.

Зауважимо, що "РБ Лейпциг" дійшов до 1/4 фіналу ЛЄ-2017/18, перш зігравши на груповому етапі Ліги чемпіонів.