zorya-obigrala-dinamo-u-tsentralniy-gri-turu-chempionatu-ukrayini

"Зоря" обіграла "Динамо" у центральній грі туру чемпіонату України

• 10262 переглядiв

КИЇВ. 8 грудня. УНН. У рамках 17-го туру УПЛ київське "Динамо" приймало на НСК "Олімпійський" луганську "Зорю", передає кореспондент УНН.

На другій хвилині стовідсотковий момент втратив Громов — Артем з кількох метрів поцілив у поперечину. В одній із наступних атак Богдан Михайличенко реалізував контратаку — 0:1. В середині тайму “біло-сині” вирівняли становище на табло. Подачу Кендзьори в штрафну головою реалізував Вербич.

За фол по ногах на 54 хвилині Кадар побачив перед собою другу жовту картку і залишив господарів у меншості, чим скористалася “Зоря”. Забив переможний гол Хомченовський з пасу Михайличенка (1:2).

Зауважимо, що “Зоря” обігнала “Динамо” у таблиці — 34 очки і 2 сходинка, “Динамо” йде 4-м (33).