zorya-postupilasya-u-kontrolnomu-matchi-fk-astana

"Зоря" поступилася у контрольному матчі ФК "Астана"

• 9188 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Луганська “Зоря” провела черговий товариський поєдинок на зборах в Туреччині проти трикратного чемпіона Казахстану ФК “Астана”, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК “Зоря”.

На цю зустріч Юрій Вернидуб виставив такий склад: Олег Чуваев, Артем Сухоцький, Вячеслав Чечер, Рафаель Форстер, Євген Опанасенко, Дмитро Гречишкін, Руслан Бабенко, Ігор Харатін, Пауліньо, Денніс Бонавентуре, Владислав Кулач.

“Астана” в свою чергу виставила практично основний склад, за винятком голкіпера. Плюс були відсутні кілька легіонерів.

Перші хвилини зустрічі пройшли в позиційній боротьбі. “Зоря” і “Астана” поперемінно володіли м’ячем. На перший план виходили стандартні положення, зокрема кутові, проте завдати акцентований удар не змогла ні одна, ні друга команда. До ударів в створ воріт справа в першій 45-хвилинці так і не дійшла.

Перший небезпечний момент у матчі виник біля воріт Олега Чуваєва на 49-й хвилині. Шитов на дальній штанзі намагався замкнути подачу в район воротарського, проте удар у нього вийшов несильний і м’яч пролетів повз ворота.

А на 55-й хвилині номінальні господарі вийшли вперед. Мужиков отримав м’яч в штрафній і завдав точний удар в дальній кут. М’яч від штанги влетів у сітку — 1:0 на користь “Астани”.

Пропустивши гол, луганчани активізувалися, більше стали бігти в атаку, але захист казахів діяв надійно.

Таким чином, рахунок не змінився — 1:0 і перша перемога “Астани” над “Зорею” за час зборів. Інші три баталії завершувалися однією перемогою луганчан і двома нічиїми.

Варто зазначити, що “Астана” — перший в історії казахстанський клуб, який представляв країну в груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА.

Нагадаємо, що наступний поєдинок “Зоря” проведе вже 16-го лютого. Суперник — “Шахтар” з Караганди.