Украинские Национальные Новости
информационное агентство
Осведомленность граждан объединяет страну
среда, 26 июня 2019 06:00
Новости: Политика
5880

У Черкасах зафіксовані порушення виборчого процесу

Члени ДВК № 59 м. Черкас звернулися до Черкаської міської ТВК стосовно можливих порушень на їхній дільниці. Члени ДВК подали протокол та сто заяв від виборців з проханням проголосувати за межами дільниці, повідомила прес-служба ГМ "Опора".

Члени ДВК № 59 запевняють, що заяви від виборців подавали пачками одна чи дві особи. Один з членів міської ТВК помітила, що декілька заяв написано візуально схожим почерком. Черкаська міська ТВК вирішила передати ці заяви до правоохоронних органів.

30 жовтня 2010 р., коли всю агітацію має бути припинено, в Черкасах на парканах, стовпах, дорогах та тротуарах листівки ще є. Найбільше інформаційних матеріалів, що були зафіксовані спостерігачами, містять агітаційну інформацію про Європейську партію. Багато з них не було знято, але деякі були подерті, що свідчить про те, що зірвати їх все ж намагалися, але оскільки наклеєно їх було на надійний клей, можливо, з товстим рівномірним шаром, зняти їх не вдалося.

Досить багато залишилося листівок з інформацією про кандидатів у депутати по одномандатних мажоритарних округах від Коверського А.М., Зайченка Р.П., Лєбєдєва В.В., а також від партії "Фронт змін".

Источник: УНН
Подписывайтесь на паблик-чат УНН в Viber и канал новостей в Telegram
Загрузка...