Украинские Национальные Новости
информационное агентство
Осведомленность граждан объединяет страну
четверг, 18 июля 2019 07:33
Новости: Политика
5295

Заяви опозиція щодо масових фальсифікацій в Криму є безпідставними – В.Забарський

Народний депутат України Валерій Забарський повідомив, що заяви опонентів Партії регіонів щодо масових порушень в Криму, є не більше ніж інформаційними приводами. Таку думку він висловив під час прес-конференції в прес-центрі Центрального штабу Партії регіонів, передає кореспондент ІМК.

"Останній тиждень перед виборами і в день голосування я знаходився в Криму, тому ті інформаційні потоки негативу про порушення, які начебто мали місце в Криму, себе не оправдовують, і не нічим іншим, ніж інформаційними приводами", - зазначив політик.

Також він зауважив, що ПР очікувала жорсткої ситуації в Криму в день голосування, натомість вибори пройшли рівно і без особливих ексцесів.

"Хоча з найбільш яскравих моментів по Криму були зафіксовані порушення в місті Бахчисарай, де кандидат в депутати від партії "Сильна Україна" виніс за межі виборчої дільниці бюлетені, по факту чого було складено відповідний протокол", - сказав В.Забарський.

За його словами, в місті Сімферополь офіційний спостерігач виявив видачу 5 виборчих бюлетенів особам без необхідних паспортних даних.

В.Забарський також зауважив, що в місті Феодосія був зафіксований факт, коли на журналістку телекомпанії "Чорноморська" було здійснено напад, і вилучено касету з записом. По цьому факту було порушено кримінальну справу, проводиться розслідування.

Источник: УНН
Подписывайтесь на паблик-чат УНН в Viber и канал новостей в Telegram
Загрузка...