Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 19 листопада 2018 09:15
Загрузка...
Блоги: Анатолій Матіос

СХОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Як на мене Незалежність - це як біг по східцях: почасти, коли мир, ми безглуздо, бездумно і безпечно, ламаючи ноги -- скакали вниз або ліниво сиділи, коли зненацька стала війна та біда, на зубах і жилах- з кров'ю деремося вгору...

Але чому коли ми все ж таки вгору - серед нас постійна жовч та невдоволеність, а подекуди й ненависть?

Нетоталітарною державою, новою поліцією, непшонківською прокуратурою, кров'ю политим безвізом, українськими мовними квотами, прибутковістю Нафтогазу, реальною прем'єрською децентралізацією, Президентськими народною Армією, міжнародною санкційною коаліцією, врешті решт майбутнім Томосом... цей список нескінченний. Нескінченний список зробленого на зубах і жилах за чотири роки війни за нашу Незалежність.

І ми все ж таки є на цих сходах історії.

І розумієш, що залежиш від цих сходів, як і вони від тебе. Бо іншого вибору немає. Бо всі інші у цьому світі теж на цих східцях. Різних.

А хтось на ескалаторі, бо давно вже механізований у боротьбі і має (?) право покрикувати тим, що до власної Незалежності з кров'ю друться вверх у час війни по східцях.

Це такий процес. Називається боротьба за Незалежність!

Але... не дивлячись на "вічну" людську прірву невдоволення і ненависті до любої української влади Все ж таки...
Давайте ВГОРУ!

Не залишаючи за собою сходИнок смутків і поразок, щоб знову не ламати ноги, скочуючись вниз у прірву самопоборення, де не буде Держави!

Взяти у руки кувадло та розбити всі сходи, що залишились позаду, щоб навіть не думали, що щось там забули.... (добавлено кримчанкою Вікторією Шевчук)

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
загрузка...