Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
37920

К.Бондаренко: вибори показали, що Київрада стане опозиційною, а мером буде Попов

К.Бондаренко: вибори показали, що Київрада стане опозиційною, а мером буде Попов

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. В разі проведення виборів на посаду мера столиці та до Київради наступного року, то Київрада може стати доволі опозиційною за своїми настроями, але посада мера буде за представником партії влади, оскільки мер міста він є і главою адміністрації, а відтак мер, який перебуває у контрах з Президентом – це дуже непродуктивно насамперед для Києва. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав політолог Кость Бондаренко.

"Кияни чудово розрізняють функції Київради і Верховної Ради. Вони чудово розуміють, що до ВР потрібно обирати політиків, а до Київради – господарників, а також, що ВР пише закони, а Київрада відповідає за сміття, каналізацію, фасади будинків, тощо. Вони розуміють, що та ж сама опозиція навряд чи буде займатися господарськими речами", – зазначив співрозмовник агентства.

Крім того, за словами К.Бондаренка, до виборів в О.Попова був один єдиний конкурент, який би міг у нього перемогти, - це Віталій Кличко. "Кличко пішов працювати в парламент, відповідно у Попова немає конкурентів. Можливо у опозиції з‘явиться кандидатура, але її потрібно буде ще дуже довго розкручувати, і доводити киянам, що ця людина буде дійсно господарником та зможе навести лад у Києві", – сказав експерт.

Також він наголосив, цілком можливо, що, в разі проведення виборів на посаду мера столиці та до Київради наступного року, вона може стати доволі опозиційною за своїми настроями, але посада мера буде за представником партії влади. "Мер міста він є і главою адміністрації, і, я думаю, що всі чудово розуміють, що мер, який перебуває у контрах з Президентом – це дуже непродуктивно насамперед для Києва. В такій ситуації Київ може багато чого втратити, ця посада доволі вагома", – резюмував К.Бондаренко.

Нагадаємо, В тринадцяти одномандатних виборчих округах Києва оброблено 32,43% протоколів, за результатами яких кандидати від партії "Батьківщина" і "УДАРу" перемагають у десяти округах. Зокрема, в окрузі № 211 за підтримки 28,29% виборців перемагає представник "УДАРу" Микола Бабенко, в окрузі № 212 - представник партії "Батьківщина" Віталій Ярема (29,51%), в окрузі № 213 - представник "Батьківщина" Володимир Яворівський (35,98%).

В окрузі № 214 поки лідирує представник партії "УДАР" Віктор Чумак (36,8%), який випередив самовисуванця Олеся Довгого на 68 голосів виборців. Самовисуванка Галина Герега за підтримки 34,95% виборців лідирує в окрузі № 215, а самовисуванець Олександр Супруненко - в окрузі № 216 за підтримки 28,37% виборців.

Представники партії "Батьківщина" також поки лідирують в окрузі № 217 (Олександр Бригинець - 33,58%), в окрузі № 218 - Володимир Ар'єв (37.94%), в окрузі № 219 - Володимир Бондаренко (44,69%), в окрузі № 220 - Олександр Чорноволенко (32.47%), в окрузі № 221 - Леонід Ємець (31.68%) і в окрузі № 222 - Дмитро Андрієвський (33.28%). В окрузі № 223 лідирує самовисуванець Віктор Пилипишин - 28.36% голосів виборців.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram