Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Кримінал та НП
34380

М.Мельниченко під час допиту не відповів на запитання про достовірність його записів

М.Мельниченко під час допиту не відповів на запитання про достовірність його записів

КИЇВ. 26 листопада. УНН. За словами представника Мирослави Гонгадзе у суді Валентини Теличенко, на засіданні суду Микола Мельниченко під час допиту в якості свідка у справі за обвинуваченням екс-генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе в 2006 році відмовився відповідати на запитання щодо дослідження достовірності його записів, відтак тяжко дійти правди та доводити суддям достовірність цих записів. Про це вона повідомила УНН в ексклюзивному коментарі.

"На засіданні в понеділок М.Мельніченко прийшов без адвоката, пояснивши це тим, що не потребує його послуг для допиту в якості свідка в рамках цього засідання. Після цього суд попросив того свідка, який був запрошений окрім Мельниченка, прийти іншим разом, а продовжувати допит Мельниченка", – повідомила В.Теличенко.

Вона також зазначила, що на частину її запитань М.Мельніченко відмовився давати відповіді, і суд дозволив йому не відповідати на ці запитання. "Насправді свідок забов‘язаний відповідати на всі запитання щодо обставин, які стосуються злочину", – сказала вона.

Як сказала В.Теличенко, таку свою позицію екс-майор УДО обгрунтовував тим, що відповіді на подібні питання він уже надавав на допиті, як свідок у іншій справі - стосовно другого президента України (1994-2005) Леоніда Кучми.

Адвокат зауважила, що М.Мельниченко відмовився відповідати на запитання щодо дослідження достовірності його записів. "Звичайно, ми не сумніваємося у тому, що розмови такі мали місце, бо  співрозмовники впізнали себе на тих записах. Але через те, що Мельниченко часом дає плутані відповіді на обставини процесу записів, тяжко дійти правди та доводити судді достовірність цих записів", – наголосила вона.

Нагадаємо, Печерський районний суд міста Києва у вівторок об 11:00 продовжить допит екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка як свідка у справі за обвинуваченням екс-генерала МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе в 2006 році.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram