Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
56985

Візит А.Яценюка до США має характер "оглядин" – політологи

Візит А.Яценюка до США має характер "оглядин"  – політологи

Цей візит є "оглядинами" Яценюка як лідера найбільшої опозиційної політичної сили, найближчого політичного соратника Юлії Тимошенко і одного з майбутніх керівників країни

КИЇВ. 21 червня. УНН. Візит А.Яценюка до США матиме характер "оглядин" його як лідера найбільшої опозиційної політичної сили України та одного з вірогідних керівників країни у майбутньому, зазначають політологи Віктор Небоженко та Вадим Карасьов, коментуючи УНН поїздку голови Політради ВО "Батьківщина" до Вашингтону 23 до 26 червня.

"Цей візит є "оглядинами" Яценюка як лідера найбільшої опозиційної політичної сили, найближчого політичного соратника Юлії Тимошенко і одного з майбутніх керівників країни. Цей візит має продемонструвати не тільки його особисті політичні плани і перспективи, але й плани, можливості та перспективи нового політичного покоління, яке йде на зміну пострадянським політичним елітам", - вважає політолог Вадим Карасьов.

Думки про "оглядинний" характер візиту А.Яценюка дотримується політолог Віктор Небоженко.

"Це все "оглядини", такий собі непрямий екзамен. Сьогодні - Яценюк, а завтра і Тягнибоку доведеться їхати. І не тільки до місцевих українців чи в університетські кампуси, але й зустрічатися з представниками Держдепу, демократами тощо. Захід хоче бачити наших кандидатів на президентську посаду", - зазначив політолог Віктор Небоженко.

Щоправда, як зауважив В.Карасьов, для презентації А.Яценюка як кандидата у президенти зараз немає підстав.

"Навряд чи сьогодні може йти мова про його позиціонування як кандидата у президенти. Цього не дозволяють ані його рейтинги, ані той факт, що "Батьківщина" висунула саме Тимошенко кандидатом у Президенти", - сказав він.

В.Небоженко не очікує від поїздки Яценюка до Америки сенсацій.

"Нічого особливого у такому візиті нема. Інше питання, це якщо він у процесі поїздки виступить з якимись заявами, які будуть там прийняті та підтримані. Ось це вже буде важливо. Але сама поїздка до Сполучених Штатів навряд чи може розглядатись як щось серйозне для людини, яка давно вже не говорила англійською мовою у вузькому колі", - зауважив він.

Як повідомлялося, Арсеній Яценюк перебуватиме у Вашингтоні 23 до 26 червня. У рамках візиту заплановані робочі зустрічі з офіційними особами Адміністрації президента, Федерального Уряду, Сенату та Конгресу США.

24 червня А.Яценюк виступить з публічною лекцією в Інституті Брукінгза (Brookings Institute) на тему “Інвестиції у майбутнє України: визначення політичних та економічних можливостей”.

А. Яценюк також проведе зустрічі з представниками громадських організацій, експертами, представниками української діаспори.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram