Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Вівторок, 31 березня 2020 19:18
Ексклюзив: Політика
55335

В.Гройсман мав би зустрітися з представниками вітчизняних фармпідприємств - О.Мусій

В.Гройсман мав би зустрітися з представниками вітчизняних фармпідприємств - О.Мусій

КИЇВ. 5 травня. УНН. Представники вітчизняних фармацевтичних підприємств запросили прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана взяти учать у нараді з питань забезпечення доступності ліків та розвитку українського фармсектору в цілому. На думку народного депутата, члена комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Олега Мусія, голові уряду варто би почути виробників та відгукнутися на запрошення. Про це він зазначив у коментарі УНН.

“Звичайно, я думаю, що пан Гройсман мав би відвідати цю робочу нараду, адже перші його публічні заяви у ВР були по фармації, по цінах на ліки, по держзакупівлях ліків.

Він тоді звертав увагу першого заступника колишнього міністра О.Павленко, що ліки для дітей не закуплені. Тобто, він сам на початку своєї діяльності відреагував на проблеми фармації. Тому, будь-які спільні рішення і наради на всеукраїнському рівні — це тільки позитив, це адекватна нормальна реакція уряду”, — сказав політик.

Більше того, за словами О.Мусія, наразі є актуальними питання щодо ухвалення нового законопроекту про лікарські засоби, і його теж варто було б обговорити з представниками вітчизняного фармацевтичного виробництва.

“Тим більше, уряд подав законопроект про спрощену реєстрацію ліків, який не зовсім коректно виписаний і його можна подавати на зміну, я надіюсь, тому що Комітет ВРУ не підтримає його у тому варіант,і у якому він є. І тут також було розуміння Гройсмана, він задекларував, що наш депутатський у тому числі, мого авторства, законопроект по лікарських засобах він підтримує. Тому я думаю, що це правильно, звернути увагу і на це, це болісна тема для людей. Тому, я би всіляко вітав його участь у цьому заході”, — додав політики.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, фармвиробники України запросили В.Гроймана на нараду з питань забезпечення доступності ліків.

Захід заплановано на 17 травня в місті Одеса і стосуватиметься він наступних питань:

щодо забезпечення доступності лікарських засобів,

високих інноваційних інвестицій в фармацевтичну промисловість України,

розвитку вітчизняного фармацевтичного сектору в цілому.

До участі у заході запрошені керівники провідних вітчизняних фармацевтичних підприємств країни.

Крім того, нарада проходитиме в рамках урочистого заходу з нагоди завершення будівництва нового виробничо-лабораторного комплексу провідного вітчизняного підприємства — члена Асоціації — ТДВ “ІНТЕРХІМ”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram