Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
75990

Україна отримає вимоги для проведення Євробачення 1 червня – Є.Нищук

Україна отримає вимоги для проведення Євробачення 1 червня – Є.Нищук

Євген Нищук

КИЇВ. 19 травня. УНН. В Україну приїдуть 1 червня представники Європейської мовної спілки, які привезуть базовий пакет вимог для проведення Євробачення-2017. Про це повідомив у коментарі УНН міністр культури Євген Нищук.

"Буквально за два тижні засновник або організатор, Європейська мовна спілка, 1 червня, має приїхати до України, яка має привезти нам положення, робочий базовий пакет вимог щодо міста, щодо місця, щодо споруди, для всієї інфраструктури", - сказав він.

За словами Є.Нищука, з базовим пакетом вимог Європейської мовної спілки уряд працюватиме у двох напрямках, у двох оргкомітетах. Зокрема, за його словами, один оргкомітет буде створений при національній телекомпанії України, а інший – міжвідомчий, де Мінкультури, Мінмолодьспорту, Мінфін, Мінеконмрозвитку й інші відомства разом з європейськими партнерами також працюватимуть над підготовкою Євробачення.

Хоча, в першу чергу, зауважив міністр, має бути визначене місто і місце, де й відбуватиметься Євробачення-2017.

Він додав, що на сьогодні з різних міст України йому почали надходити телефонні дзвінки від міських голів, які висловили готовність прийняти Євробачення.

"І це є свідченням того, що є розуміння не тільки в контексті відповідальності і витрат, а й в тому, що це може бути насправді заробіток", - зазначив міністр культури.

Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 травня в Стокгольмі (Швеція) відбувся фінал конкурсу “Євробачення-2016”, на якому перемогла українська співачка Джамала.

За умовами конкурсу, країна-переможець буде приймати конкурс наступного року. Про бажання прийняти “Євробачення-2017” заявили керівники кількох міст України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram