Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
80160

В Україні залишилося перейменувати до 10 населених пунктів

В Україні залишилося перейменувати до 10 населених пунктів

Микола Федорук

КИЇВ. 20 травня. УНН. В Україні залишилося перейменувати до десяти населених пунктів відповідно до закону про декомунізацію. Про це у коментарі УНН повідомив голова підкомітету Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Микола Федорук.

"Ще близько десятки, до десяти населених пунктів", - відповів М.Федорук на запитання, скільки населених пунктів ще залишилося перейменувати.

М.Федорук також зазначив, що точна кількість населених пунктів, які підлягають перейменуванню, ще не визначена.

"Там йде уточнення з Інститутом національної пам’яті, ще уточняють, тому що... по трьом рішення, наприклад, комітету є, а Верховна Рада ще не прийняла", - повідомив М.Федорук.

Серед населених пунктів, які змінять назву – Кіровоград, а також Комінтернівське на Одещині.

"Воно виділено окремо. Воно буде перейменовано, по ньому прийнято рішення", - зазначив М.Федорук на запитання, чому Комінтернівське досі не було перейменовано.

Нагадаємо, 19 травня трьома постановами Верховна Рада перейменувала 9 районів та 291 населений пункт, у тому числі місто Дніпропетровськ отримало назву "Дніпро".

Раніше комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував перейменувати Кіровоград на Кропивницький.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram