Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Технології
69960

Шолом віртуальної реальності розробив радіотехнік з Запоріжжя

Шолом віртуальної реальності розробив радіотехнік з Запоріжжя

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 27 червня. УНН. Інженер-радіотехнік Андрій Коваль з Запоріжжя, який працює у сервісному центрі з ремонту мобільних телефонів, розробив 3D-шолом, повідомляє кореспондент УНН.

Запорізький радіотехнік Андрій Коваль розробив шолом віртуальної реальності, який підтримує якість FullHD. Зі слів розробника, це перший такий 3D-шолом в Україні.

Як повідомив А.Коваль кореспонденту УНН, ідея розробки шолома до нього прийшла декілька років тому, коли в Запоріжжі почали з'являтися пристрої з-за кордону. Але їх вартість, за словами Андрія, була захмарною. Тому він зацікавився, чи можливо виготовити щось подібне самостійно.

Вивчивши механізм роботи 3D-шолома, запоріжець зрозумів, що може зібрати власний. Запчастини А.Коваль закуповує в Китаї. Близько півтора року тому Андрій розробив перший свій шолом. Як каже сам розробник, ефект об'єму у першому пристрої був дивовижним, а якість зображення підводила.

Але, ось вже місяць тому, запорізький майстер з ремонту мобільних телефонів розробив сучасний шолом, якій не поступається закордонним 3D-пристроям (шоломам).

"Поки що, я майже не заробляю на реалізації шоломів. Левову долю від цієї суми займає придбання запчастин", - сказав А.Коваль.

Наразі пристрої розробника тестують різні відеоблогери та геймери.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram