Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
84870

САП повторно викликала на допит О.Онищенка

САП повторно викликала на допит О.Онищенка

Олександд Онищенко

За словами заступника керівника САП Володимира Кривенка, допитувати нардепа через Skype не планують, оскільки це не передбачено КПК

КИЇВ. 12 червня. УНН. Спеціалізована антикорупційна прокуратура повторно викликала на допит народного депутата Олександра Онищенка. Відповідні листи уже направлені до компетентних органів Іспанії. Про це в ексклюзивному коментарі УНН заявив заступник керівника САП Володимир Кривенко.

"Ми викликаємо пана Онищенка на допит. Зокрема, ми направили відповідні листи до компетентних органів Іспанії", - сказав В.Кривенко.

Він також уточнив, що САП не планує допитувати нардепа за допомогою Skype так як це не передбачено КПК.

Як повідомляв УНН, народного депутата Олександра Онищенка підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.28 ч.5 ст.191, ч.4 ст.28 ч.2 ст.205, ч.4 ст.28 ч.3 ст.209, ч.4 ст.28 ч.2 ст.364-1, ч.4 ст.28 ч.2 ст.366 КК України.

Повідомлення про підозру Генеральний прокурор України підписав 27 липня 2016 Згоду на притягнення його до відповідальності, затримання та арешт Верховна Рада надала 5 липня 2016. Напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, О.Онищенко залишив територію держави. 8 серпня 2016 року Онищенка було оголошено в національний розшук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САП вручила 8 обвинувальних актів у "газовій справі" О.Онищенка, на черзі ще 9

4 травня Національне антикорупційне бюро України звернулося із запитами до компетентних органів інших країн про розшук, затримання і, в подальшому, можливу екстрадицію народного депутата України Олександра Онищенка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram