Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП

Прокуратура підозрює Фонд гарантування вкладів фізосіб в шахрайстві

Прокуратура підозрює Фонд гарантування вкладів фізосіб в шахрайстві

ФГВФО

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Прокуратура відкрила кримінальне провадження проти службових осіб Фонду гарантування вкладів фізосіб за фактом шахрайства. Про це свідчить витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, що опинилася в розпорядженні УНН.

Йдеться про тимчасову адміністрацію банку "Михайлівський", яка згідно фабулі справи неправомірно вимагає від боржників банку погашення кредитної заборгованості в свою користь, завдаючи тим самим шкоду фінансової компанії "Фагор", яка викупила кредитний портфель банку напередодні його ліквідації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФГВФО штучно занижував вартість активів ліквідованих банків

"Службові особи тимчасової адміністрації ПАТ "Банк Михайлівський" під час ліквідаційної процедури за попередньою змовою здійснюють шахрайські дії по відношенні до боржників банку в договірних зобов'язаннях, пред'являючи їм неправомірні вимоги щодо сплати платежів за кредитними договорами, не маючи прав кредитора, в зв'язку з відступом прав вимоги за цими зобов'язаннями іншому кредитору ТОВ "Фінансова компанія "Фагор".

Внаслідок цих дій ТОВ "Фінансова компанія "Фагор", а також введеним в оману фізособам нанесено збиток", - йдеться в фабулі справи.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хабар в 5 млн дол.: суд продовжив утримання під вартою чиновниці ФГВФО

Нагадаємо, раніше в "Фагор" повідомляли, що ФГВФО незаконно вимагає від боржників банку "Михайлівський" платежів в свою користь. Посилаючись на рішення судів, в компанії пояснили, що ФГВФО не має прав на кредитний портфель банку, а видані їм довідки нібито про погашення заборгованості є недійсними.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram