Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП

У ДПСУ пояснили причини приїзду до Саакашвілі у Львові

У ДПСУ пояснили причини приїзду до Саакашвілі у Львові

Міхеіл Саакашвілі

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Вчора, 11 вересня, колишній президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі повинен був з’явитися на кордон для того, щоб оформити необхідні документи і протоколи про адміністративне правопорушення через незаконний перетин державного кордону України. Через те, що він не з’явився, прикордонники були вимушені приїхати до нього особисто. Про це у коментарі УНН заявив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Після організованого народними депутатами і Саакашвілі незаконного масового перетину державного кордону, ми зробили заяву, щоб всі, хто незаконно перетнув кордон, з’явились в пункт пропуску, щоб юридично оформити факт перетину кордону і, щоб ми могли скласти відповідні адміністративно-процесуальні документи. За вчорашній день 14 осіб повернулося на кордон і оформили необхідні документи і протоколи", - повідомив О.Слободян.

Він наголосив, що в М.Саакашвілі не прибував у пункт пропуску.

"Саме тому прикордонники склали протокол про адміністративне порушення державного кордону і з’явились, щоб повідомити про факт порушення кордону і, щоб завірити дані документи", - додав О.Слободян.

Він відзначив, що наразі оточення М.Саакашвілі блокує дії прикордонників і не дають їм оголосити цю інформацію для М.Саакашвілі. Прикордонники ще працюють на місці.

Нагадаємо, сьогодні близько 7:00 до готелю "Леополіс", в якому зупинився колишній президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, прийшли прикордонники задля того, щоб вручити йому протокол про адміністративне правопорушення через незаконний перетин державного кордону України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram