Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Економіка

Минулого року на чверті з перевірених АЗС було виявлено невідповідне пальне - Держпрод

Минулого року на чверті з перевірених АЗС було виявлено невідповідне пальне - Держпрод

АЗС

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Протягом 2016 року територіальні органи Держпродспоживслужби перевірили 99 АЗС на предмет дотримання вимог законодавства при реалізації нафтопродуктів у роздрібній торгівлі. За підсумками перевірок якості було припинено реалізації майже 80 тис. літрів пального. Про це УНН повідомили у Держпродспоживслужбі у відповідь на інформаціний запит.

"Протягом 2016 року було перевірено 99 АЗС, з них у 64,6% встановлено порушення. Із перевірених 1454,2 тис. літрів нафтопродуктів припинено реалізацію 77,73 тис. літрів, що становить 5,3%.

Основні види порушень, що зафіксовані під час перевірок:

- Відсутність інформації про нафтопродукти (72,2%);- Невідповідність нафтопродуктів вимогам нормативно-правових актів (24,8%)", - повідомили у Держпрод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водії звинуватили АЗС ОККО у системному недоливі палива 

У службі зазначили, що за результатами перевірок у 2016 році до адміністративної відповідальності було притягнуто 46 осіб шляхом накладання штрафів на суму 9,65 тис. грн. Також оштрафовано 20 суб’єктів господарювання на суму понад 1 млн грн.

Як повідомляв УНН, у вересні українців чекає чергове подорожчання бензину. Причини росту цін об’єктивні та зумовлені падінням гривні до долара, а також здорожчанням нафтопродуктів на світовому ринку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram