Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика

Україна обмежить прикордонно-представницькі зустрічі з Росією

Україна обмежить прикордонно-представницькі зустрічі з Росією

кордон

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Українські і російські прикордонники проводитимуть представницькі зустрічі на кордоні лише у випадках порушення кордону. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив радник голови ДПСУ Олег Слободян.

"Ті консультативні зустрічі, які ми змушені робити на тій ділянці кордону, яка контролюється з російськими прикордонниками, звичайно, вони будуть обмежені", - сказав він.

За його словами, рішення про обмеження прийнято після того, як російська сторона затримала двох українських прикордонників Сумського загону.

"Є двосторонні угоди, які визначають у яких випадках і хто повинен проводити прикордонно-представницькі зустрічі на кордоні. Власне, мабуть, обмежимося виключно обставинами, коли трапляються порушення кордону в один чи інший бік і, відповідно, є необхідність в юридичному плані підтвердити цей факт порушення. У таких випадках ці зустрічі будуть проводитись",- пояснив Слободян.

При цьому, за його словами, в інших випадках такі зустрічі українських і російських прикордонників проводитися не будуть.

Як повідомляв УНН, українських прикордонників посадили на два місяці утримання під вартою в Росії.3 жовтня під час моніторингу державного кордону на Сумщині зникли двоє прикордонників. Водночас російські ЗМІ повідомили про затримання ФСБ двох порушників, які назвались прикордонниками Сумського загону.Нагадаємо, прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зникнення двох прикордонників на кордоні з Росією. Інформація про перебування їх у РФ – підтвердилась.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram