Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
78915

Чотири українські стартапи отримали майже 1,4 млн євро від ЄС

Чотири українські стартапи отримали майже 1,4 млн євро від ЄС

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Європейською комісією профінансовано чотири українських стартапи у межах програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій "Горизонт 2020" на загальну суму близько 1,4 млн євро. Про це повідомили УНН в управлінні з питань інформаційної політики та комунікацій Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, за інформацією Міністерства освіти і науки, трьом українським стартапам у межах першої фази інструменту підтримки малих і середніх підприємств було виділено по 50 тисяч євро кожному для розробки концепції та планування бізнес-ідеї, а саме:

Ecological Utilization of Waste (стосується екологічної утилізації сміття);

xBeam 3D Metal Printing (стосується 3D-друку металу);

 

Feasibility Study for PassivDom - autonomous self-learning 3D-printed modular house (стосується створення автономного мобільного будинку, створюваного за допомогою 3D-друку).

Водночас український стартап Innovative Cloud-Based PV Workflow for Semiconductor Foundries (включає в себе розробку інноваційного продукту для глобальних ринків та імплементацію нової для індустрії мікроелектроніки бізнес-моделі) отримав фінансування у сумі 1,220 млн євро на реалізацію бізнес-плану у межах другої фази інструменту підтримки МСП. Цей проект має бути реалізований до 31 грудня 2018 року.

Крім того, зазначили у відомстві, з початку участі України у програмі "Горизонт 2020" за підсумками 323 конкурсів укладено договори з українськими установами, організаціям, підприємствами на виконання 69 проектів з фінансуванням на суму майже 12 млн євро.

Нагадаємо, у серпні 2015 року Президент схвалив ратифікацію угоди з ЄС щодо участі України в програмі "Горизонт 2020".

Джерело: УНН