Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Технології
53880

У Житомирі студент створив перший в Україні симулятор керування тролейбусом

У Житомирі студент створив перший в Україні симулятор керування тролейбусом

ЖИТОМИР-КИЇВ. 21 грудня. УНН. Студент Житомирського державного технологічного університету Владислав Ващенко створив перший в Україні симулятор керування тролейбусом, повідомляє кореспондент УНН.

Симулятор – це дипломна робота Владислава Ващенко. Аби зробити свою програму максимально наближеною до реальності хлопець кілька місяців вивчав особливості електротранспорту. Над створенням симулятора хлопець працював з 2016-ого року, та й це, зізнається, лише частина роботи.

"Хочеться додати якихось елементів для пейзажу, тобто, щоб не тільки дорога була - сюди ще будинки і якісь там маленькі об’єкти - ларьки, знаки, ще якась штука, по-друге, це трафік, тому що їздити одному скучно, пасажири, пішоходи, також десь на другому місці", - каже Владислав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські розробники створили мобільний додаток і цифрове TV для лікарів і пацієнтів

За основу Владислав взяв маршрути Житомира та тролейбус радянського зразка "ЗІУ" - таких найбільше на вулицях Житомира. Сам симулятор максимально наближений до реальності – аби на комп’ютері - зрушити із місця потрібно як і в реальності підняти струмоприймачі та увімкнути всі необхідні системи.

Розробкою студента вже зацікавились у житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні. Після доопрацювань, симулятор може з’явитися у курсі підготовки водіїв реальних тролейбусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні представили нову оптико-прицільну станцію

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram