Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Київ
60540

Новий крематорій в Києві досі перебуває на стадії проектування

Новий крематорій в Києві досі перебуває на стадії проектування

КИЇВ. 28 грудня. УНН. У бюджеті м. Києва передбачено 400 тис. гривень на виконання проектних робіт з будівництва нового крематорію з колумбарієм. Про це кореспонденту УНН повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації у відповіді на запит.

"На пленарному засіданні сесії Київської міської ради від 13 грудня затверджено Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2019 рік, в якій передбачено асигнування в сумі 400 тис. грн на виконання проектних робіт з будівництва нового крематорію з колумбарієм", - повідомили в прес-службі.

За даними прес-служби, у зв’язку з відсутністю згоди землекористувача земельної ділянки КП "Дарницьке лісопаркове господарство" на її відведення для будівництва нового крематорію з колумбарієм проектні роботи досі не виконувались.

При цьому у відомстві додали, що будівництво нового крематорію з колумбарієм планувалось здійснити на земельній ділянці біля ТЕЦ-6 на вулиці Пухівській. Проект землеустрою щодо відведення ділянки під будівництво об’єкту був розроблений ще 2008 року. Однак він не був погоджений "Київзеленбудом" через розпорядження КМУ від 10 квітня 2008 року, який призупинив вилучення та зміну цільового призначення земельних ділянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ритуальні служби приїжджають раніше "швидкої"

Нагадаємо, столична влада у бюджеті 2017 року передбачила 400 тис. грн на відведення земельної ділянки для будівництва нового крематорію у Деснянському районі столиці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram