14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
79020

Минулого року в Україні вкоротили собі віку понад 5 тис. осіб

Минулого року в Україні вкоротили собі віку понад 5 тис. осіб

КИЇВ. 4 січня. УНН. За інформацією Державної служби статистики України, за період з січня по жовтень 2018 року в країні вчинили самогубство понад 5,4 тис. осіб. Про це УНН повідомили у Держстаті у відповідь на інформаційний запит.

Згідно зі статистикою Держстату: у січні вкоротила собі віку 441 людина; лютий – 380 осіб; березень - 445 осіб; квітень - 636 осіб; травень - 694 особи; червень – 599 осіб; липень - 634 особи; серпень - 604 особи; вересень - 500 осіб; жовтень - 501 особа. Крім того, в установі повідомили, що у 2017 році в Україні самогубство вчинили 6 488 людей.

Так, за інформацією держслужби, статистика була надана без урахування даних з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Італії розслідують ймовірне самогубство 12-річної українки – ЗМІ

У Держстаті зазначили також, що статистична інформація щодо кількості смертей за окремими причинами смерті формується щомісячно накопичувальним підсумком із січня до кінця звітного періоду на підставі медичних документів (лікарських свідоцтв про смерть, фельдшерських довідок про смерть), які складаються у закладах охорони здоров'я.

Відповідно до плану, формування статистичної інформації щодо розподілу випадків смерті за віком померлих, окремими причинами смерті в розрізі регіонів у цілому здійснюється раз на рік. Орієнтовний термін оприлюднення остаточних даних за 2018 рік — червень 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві чоловік викинувся з 9 поверху

Як повідомляв УНН, що у парку на Одещині знайшли повішеним 20-річного юнака.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram