Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
81675

Арештована Савченко отримувала депутатські виплати

Арештована Савченко отримувала депутатські виплати

Надія Савченко

КИЇВ. 10 січня. УНН. Арештованій народній депутатці України Надії Савченко продовжували виплачувати кошти у якості відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Всього вона отримала 400 тис. грн відшкодувань. Про це стало відомо з відповіді аппарату Верховної Ради України на запит УНН.

"Для відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, відповдіно до частини четвертої статті 32 Закону України "Про статус народного депутата України" виплачені кошти у сумі 422 880,00 гривень", - йдеться в повідомленні.

Таким чином Надія Савченко з січня по грудень 2018 року щомісяця отримувала по 35 240 грн з державного бюджету як відшкодування таких витрат.

Заробітня плата їй виплачувалась у січні, лютому та березні 2018 року. У січні вона отримала 33 561,90 грн, у лютому – 35 240,00 грн, а у березні – 15 018,96 грн.

"Відповідно до табелів обліку відпрацьованого часу народними депутатами України – членами Комітету з питань національної безпеки і оборони народному депутатові України Савченко Н.В. здійснено нарахування заробітньої плати", - зазначили в апараті ВРУ.

З квітня і до кінця 2018 року заробітну плату Надії Савченко не виплачували.

Як повідомляв УНН, Савченко продовжили арешт до 15 лютого 2019 року. 

Нагадаємо, Верховна Рада 22 березня позбавила Савченко депутатської недоторканності та надала дозвіл на її затримання й арешт. Того ж дня Савченко затримали співробітники СБУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram