Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
99690

"Укрзалізниця" пояснила, чому підняла ціни на чай та постіль

"Укрзалізниця" пояснила, чому підняла ціни на чай та постіль

КИЇВ. 24 січня. УНН. АТ "Укрзалізниця" прийняла рішення про підвищення цін на послуги для пасажирів у потягах через зростання складових для забезпечення пасажирів, зокрема матеріалів, палива й електроенергії. Про це повідомила прес-служба АТ "Укрзалізниці" у відповіді на запит кореспондента УНН.

"Ціни на послуги для пасажирів переглянуто у зв’язку зі стрімким зростанням вартості складових для забезпечення пасажирів – матеріалів, палива, електроенергії, що впливає на собівартість послуг. Окрім того, вартість послуги надання в користування комплекту постільних речей у вагонах, що належать АТ "Укрзалізниця", нижча, ніж у країнах СНД", - зазначили в прес-службі УЗ.

При цьому у підприємстві уточнили, що "Укрзалізниця" з 15 січня за рішенням правління компанії ввела в дію єдині ціни на низку основних послуг, що надаються пасажирам. Серед них – користування комплектом постелі у поїздах, оплата за чай, каву та питну воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В "Укрзалізниці" пояснили, чому поїзд з Польщі застряг на шляху до Києва

Комплект постільних речей у вагонах СВ усіх категорій поїздів віднині коштує 60 грн з ПДВ, а в купейних та плацкартних вагонах – 50 грн з ПДВ. Також за результатами моніторингу вартості продукції встановлена єдина ціна чаю, кави та питної води (0,5 л) – це 10 грн з ПДВ.

Окрім того, вартість послуги надання в користування комплекту постільних речей у вагонах, що належать АТ "Укрзалізниця", нижча, ніж у країнах СНД.

Нагадаємо, акціонерне товариство "Укрзалізниця" майже вдвічі підняла вартість постільної білизни для пасажирів купейних і плацкартних вагонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В “Укрзалізниці” відкорегували тарифи на вантажоперевезення

10 січня уряд призначив виконуючого обов’язки голови правління АТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова головою підприємства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram