Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
54975

До ПЦУ перейшло 270 парафій

До ПЦУ перейшло 270 парафій

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Станом на 12 лютого до Православної церкви України (ПЦУ) перейшли 270 парафіяльних храмів УПЦ МП. Про це свідчать дані з карти переходів до ПЦУ з УПЦ МП, передає УНН з посиланням на дані Релігійної інформаційної служби України, повідомляє УНН. 

За даними карти, у неділю, 10 лютого, до ПЦУ перейшли 9 парафій у Волинській області – Церква Святого Георгія с. Кульчин, Церква Покрови Пресвятої Богородиці с. Годомичі, Церква апостола Іоана Богослова с. Старі Кошари, Церква Святого Михайла с. Войнин, Церква Святого Михайла с. Мишів, Свято-Успенська Церква с. Шепель, Свято-Успенська церква с. Озеряни, Церква Святого Михайла с. Бужани та Церква Успіння Пресвятої Богородиці с. Доротище.

10 лютого до ПЦУ також перейшли 6 парафій у Рівненський області – Церква Святого Миколая с. Тесів, Церква Різдва Пресвятої Богородиці с. Торговиця, Церква святого Георгія с. Кунин, Церква Різдва Пресвятої Богородиці с. Ярославичі, Свято-Георгіївська церква с. Яполоть і Церква Святого Миколая с. Підлозці.

Крім того, у неділю до ПЦУ перейшли парафії у Київській області – Церква Святого Михайла с. Салиха та Церква Святої Трійці с. Селезенівка; у Житомирській області – Хресто-Воздвиженська Церква м. Баранівка та Свято-Успенська Церква с. Озерянка; у Чернівецькій області – Церква святого Димитрія Солунського с. Червона Діброва та Церква Різдва Пресвятої Богородиці с. Михальча.

А також, Церква святого Димитрія с. Дунаїв у Тернопільській області, Церква святого Іллі с. Ясіня у Закарпатській області, Церква Воздвиження Хреста Господнього с. Гулі у Вінницькій області та церква с. Степанівка у Чернігівській області.

За минулу добу, 11 лютого, до ПЦУ перейшла Церква Покрови Пресвятої Богородиці с. Мусорівці у Тернопільській області.

Нагадаємо, 31 січня набув чинності закон про врегулювання переходу парафій УПЦ МП до ПЦУ. 

Як повідомляв УНН, у ПЦУ прокоментували застереження проти сприяння релігійним громадам.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram