Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 08 грудня 2019 14:41
Ексклюзив: Суспільство
46155

В УЦОЯО повідомили, коли розпочнеться реєстрація на ЗНО для магістрів

В УЦОЯО повідомили, коли розпочнеться реєстрація на ЗНО для магістрів

КИЇВ. 7 березня. УНН. Реєстрація на проходження тестування у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для бажаючих навчатись у магістратурі розпочнеться 13 травня і триватиме до 3 червня. Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти у відповіді на запит кореспондента УНН.

За даними прес-служби, реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників розпочинається 13 травня та закінчується о 18:00 3 червня.

Проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей обов’язкове для вступу до всіх закладів освіти, де відкрито магістерські програми за спеціальностями "Право" та "Міжнародне право".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УЦОЯО розповіли, яким буде тест пілотної сертифікації вчителів

Також таке тестування необхідне для вступу до магістратури на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти за спеціальностями "Музеєзнавство, пам’яткознавство", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", "Культура і мистецтво", спеціальностями галузей знань "Гуманітарні науки" (крім спеціальності "Філологія"), "Богослов’я", "Соціальні та поведінкові науки", "Журналістика", "Управління та адміністрування", 12 "Інформаційні технології", "Сфера обслуговування", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародні відносини" (крім спеціальності "Міжнародне право" - у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УЦОЯО порадили, як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання

Нагадаємо, від початку реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року, станом на 6 березня, зареєстровано 185 535 осіб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram