Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
32505

В Україні є понад 2 тисячі вакантних посад суддів

В Україні є понад 2 тисячі вакантних посад суддів

КИЇВ. 28 березня. УНН. В Україні станом на 19 березня 2019 року в ліквідованих, реорганізованих та новоутворених судах наявні понад 2 тисячі вакантних посад суддів, з яких 1 889 є готовими до заміщення. Про це повідомила прес-служба вищої кваліфікаційної комісії суддів України у відповіді на запит кореспондента УНН.

"За даними обліку вищої кваліфікаційної Комісії станом на 19 березня 2019 року в ліквідованих, реорганізованих та новоутворених судах наявні 2 116 вакантних посад суддів, з яких 1 889 є готовими до заміщення (не триває процедура їх зайняття)", - йдеться в повідомленні.

Адже, згідно з пунктом 3 XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону реорганізовані та ліквідовані суди продовжують здійснювати свої повноваження до початку діяльності новоутворених судів.

Довідка: інформацію надано без урахування судів, роботу яких припинено рішення Вищої ради правосуддя від 25.01.2018 №182/0/15-18, та ліквідованого апеляційного суду Черкаської області.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України сьогодні оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого Антикорупційного Суду України та його апеляційної палати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram