Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
37965

На ремонти дипломатичних установ України планують витратити понад 1 млн доларів

На ремонти дипломатичних установ України планують витратити понад 1 млн доларів

КИЇВ. 17 квітня. УНН. У 2019 році на проведення капітальних ремонтів у 7 закордонних дипломатичних установах України заплановано виділити понад 1 млн доларів з бюджету. Про це повідомила прес-служба МЗС України у відповіді на запит кореспондента УНН.

"У 2019 році на проведення капітальних ремонтів в 7 закордонних дипломатичних установах України (ПУ в Республіці Австрія, Королівстві Бельгія, Республіці Білорусь, Республіці Польщі, РФ, Французькій Республіці та ФРН) заплановано виділити бюджетних коштів на загальну суму 1 350 000 дол. США", - йдеться у відповіді на запит.

Також, для поточних ремонтів 82 закордонних дипломатичних установ України заплановано виділити – 451 580 дол. США. Враховуючи, що усі ремонтні роботи в закордонних дипломатичних установах України мають серйозний характер, їх початок запланований на другий квартал 2019 року.

Нагадаємо, у 2018 році в 28 закордонних дипломатичних установах України було проведено різні види ремонтних робіт на загальну суму 1 350 576 доларів США.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram