Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
39240

З початку року в Україні зафіксували понад сто фактів розбещення дітей

З початку року в Україні зафіксували понад сто фактів розбещення дітей

КИЇВ. 16 липня. УНН. В першому півріччі 2019 року в Україні зафіксували понад сто фактів розбещення неповнолітніх і понад 74 випадків втягнення дітей у злочинну діяльність. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України у відповіді на запит кореспондента УНН.

Згідно з даними Нацполіції, стосовно дітей в першому півріччі скоєно 2322 злочинів. Зокрема, 11 злочинів – за фактами насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом (ст.153 ККУ), 26 – за фактами статевих зносин з особою, яка не досягла статевої зрілості (ст.155 ККУ), 106 – розбещення неповнолітніх (ст.156 ККУ).

Ще 74 злочини були зафіксовані за фактами втягнення дітей у злочинну діяльність (ст. 304 ККУ), 4 – за фактами використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом (ст. 150-1 ККУ), ще два злочини були зафіксовані у зв’язку зі схилянням дітей до вживання наркотичних засобів (ст. 315 ККУ).

Нагадаємо, народні депутати ухвалили закон про посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram