Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
49935

Названо товари, які найчастіше незаконно перевозять через лінію зіткнення

Названо товари, які найчастіше незаконно перевозять через лінію зіткнення

КИЇВ. 19 липня. УНН. Державна фіскальна служба України назвала товари, які найчастіше перевозяться через лінію зіткнення до та з тимчасово окупованих територій, станом на 11 липня 2019 року. Про це повідомила прес-служба ДФСУ у відповіді на запит кореспондента УНН.

"Серед товарних груп що найчастіше перевозяться через лінію зіткнення, найбільшу частку займають: з тимчасово окупованих територій (далі – ТОТ) – взуття, деталі та запчастини, меблі, тютюнові вироби; до ТОТ – побутова техніка, комп’ютери та комплектуючі, одяг, тютюнові вироби, продукти харчування", - йдеться у відповіді на запит.

Також повідомляється, що з початку 2019 року співробітниками податкової міліції ДФС під час здійснення контрольно-дозвільних процедур на контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено 441 факт порушення порядку переміщення товарів у районі здійснення операції Об’єднаних сил. Стосовно порушників складені адміністративні протоколи за ст. 204-3 КУпАП.

"В рамках проваджень у справах про адміністративні правопорушення з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 23,6 млн грн, в тому числі підакцизних товарів – на 2 млн гривень", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, упродовж червня 2018 року підрозділи Об'єднаних сил виявили 88 фактів порушення порядку переміщення товарів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram