Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
86460

Готелі біля моря і санаторії в Україні вже заповнені майже на 100%

Готелі біля моря і санаторії в Україні вже заповнені майже на 100%

КИЇВ. 28 липня. УНН. Цього літа готелі пляжних курортів України наряду з санаторіями Миргорода, Моршина і Трускавця заповнені майже на 100%. Про це повідомив директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук в коментарі кореспонденту УНН.

"Можна сказати, що літній сезон досить таки вдалий. На більшості курортів заповнюваність на сьогоднішній день – майже 100% або навіть більше. Радує, що заповнені готелі не тільки на пляжних курортах, але люди поїхали і на захід Одеської області, Вилкове, до Херсонської області, і в санаторні заклади – Миргород, Моршин, Трускавець. Вони на сьогоднішній день заповнені теж майже на 100%", - зазначив експерт.

За його словами, тільки в Бердянську цього, за прогнозом Центру, відпочине рекордні 1,5 млн туристів.

При цьому він додав, що найбільш популярними для літнього відпочинку залишаються курорти з пляжним відпочинком – Одеської області, Херсонської, Запорізької (Бердянськ і Кирилівка), втім поза ним українці надають перевагу Закарпаттю і базам Львівської області.

Нагадаємо, в Україні через збільшення потоку туристів зростає дефіцит номерного фонду в гарних готелях морських курортів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram