Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
78315

Виконком СНД направив запрошення Зеленському на засідання Ради глав держав

Виконком СНД направив запрошення Зеленському на засідання Ради глав держав

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Виконавчий комітет Співдружності Незалежних Держав направив запрошення взяти участь в засіданні Ради глав держав, яке пройде 11 жовтня в Ашхабаді, Президенту України Володимиру Зеленському. Крім того, запрошення для участі в засіданні Ради міністрів закордонних справ отримав глава МЗС України Вадим Пристайко. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили в пресслужбі Виконавчого комітету СНД.

"Відповідно до встановленого порядку (Правила процедури РГД, СГП, РМЗС і ЕС СНД) Виконавчий комітет СНД направив запрошення взяти участь в засіданні Ради глав держав, яке пройде 11 жовтня 2019 року в Ашхабаді (Туркменістан), всім главам держав СНД, в тому числі і Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському. Також для участі в засіданні Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться в Ашхабаді напередодні (10 жовтня 2019 року) були направлені запрошення всім міністрам закордонних справ держав Співдружності, в тому числі і міністру закордонних справ України Вадиму Володимировичу Пристайку", - повідомили у Виконкомі.

У пресслужбі також відзначили, що до запрошень були додані порядок денний і проекти документів, які планується розглянути на цих засіданнях.

"До теперішнього часу відповідь від української сторони до Виконавчого комітету СНД не надійшла", - уточнили у Виконкомі.

Як повідомляв УНН, в липні низка російських ЗМІ повідомила, що глава виконкому СНД Сергій Лебедєв заявив про намір запросити Зеленського на саміт Співдружності незалежних держав (СНД), який пройде 11 жовтня в столиці Туркменістану Ашхабад.

У пресслужбі СНД тоді підтвердили наміри запросити Зеленського.

Джерело: УНН

В тексті згадуються

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram